українська російська англійська
У Луцьку збудують нові школу та дитсадок
13.11.2012 | 13:46
Волинська ОДА

12 листопада голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук проінспектував хід будівництва  дошкільного навчального закладу №40 та загальноосвітньої школи №27 у 55 мікрорайоні Луцька.

Борис Клімчук зазначив: «Хоча дошкільний заклад розрахований на 200 вихованців, але умови дозволяють розмістити близько 300 дітей. Роздягальні для них запроектовано на 280».

 Капсулу під будівництво садка було закладено минулої осені. Нині у двоповерховій будівлі садка тривають оздоблювальні роботи. Крім ігрових кімнат, на першому поверсі розміщено пральню, їдальню, аптечний пункт. У кімнатах відпочинку та ігрових – підлога з підігрівом. Фасад приміщення – у жовто-рожевих кольорах. На придворовій території садочка збудовано десять вуличних ігрових будиночків для малечі,  прокладено тротуарні доріжки та вмонтовано прожектори. Будівлю дошкільного закладу повністю електрифіковано та підключено до теплопостачання.

Оглянув голова Волинської ОДА і будівельний майданчик навчально-виховного комплексу №27.  Школа вміщуватиме 630 учнів.

Крім дитсадка і школи, у новому мікрорайоні обласного центру збудують ще сучасні басейн та спортивний зал. Будівельні роботи розпочнуться вже навесні 2013-го.

За зведеним кошторисним розрахунком, загальна сума будівельних робіт на цих об’єктах - майже 100 мільйонів гривень.

 

 

версія для друку