українська російська англійська
Україна й Азербайджан поглиблюють військове співробітництво
13.11.2012 | 14:36
Прес-служба Міністерства оборони

13 листопада 2012 року Міністр оборони України Дмитро Саламатін зустрівся з Міністром оборонної промисловості Азербайджанської Республіки Явером Джамаловим.

Активізація співпраці, нові напрями співробітництва у військово-промисловій сфері - така тема зустрічі.

«У віданні Міністерства знаходиться 21 підприємство військово-оборонного комплексу, які готові до активізації роботи», - повідомив Міністр оборонної промисловості АР Явер Джамалов.

«Український оборонно-промисловий комплекс має серйозний ресурс і тема переозброєння лишається для нас пріоритетною. Відбувається пожвавлення роботи в багатьох напрямах, наприклад, у виробництві високоточної зброї, кораблебудуванні, інших. Ми зацікавлені вивчати ваш досвід і ділитися своїм», - наголосив Міністр оборони України Дмитро Саламатін.

За його словами, зараз активно вивчається такий напрям співробітництва між обома країнами як локалізація виробництва, для чого згодом планується провести відповідні експертні зустрічі.

Під час зустрічі наголошувалось, що президенти обох країн надають великого значення розвитку двосторонніх відносин між Україною та Азербайджанською Республікою.

 

 

версія для друку