українська російська англійська
Київ створить власний резерв борошна
13.11.2012 | 15:46
КИЇВСЬКА МДА

Київ створить власний резерв борошна, з якого виготовлятимуть хліб обласні хлібокомбінати. Відповідне доручення дав голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«На доручення голови ми створимо резерв борошна, з якого вироблятимуть хліб на підприємствах області. Таким чином, ми створимо додаткову схему виготовлення хлібобулочних виробів, яка буде незалежною від дій хлібного монополіста ПАТ «Київхліб». Другим кроком з боку міської влади стане забезпечення необхідних умов для створення конкуренції на цьому ринку, що теж убезпечить киян від самовільних дій «Київхліба», – підкреслив заступник голови КМДА Руслан Крамаренко.

Він також пояснив, що сьогодні у Києві діє закон, який регулює ціни на продукти харчування, у тому числі і на хліб, а також передбачає норми рентабельності продукції. Саме перевищення цих норм і стало підставою звернення до Антимонопольного комітету України і Генеральної прокуратури України.

«Якщо проаналізувати напрямки ціноутворення хлібобулочних виробів та взяти до уваги вартість основних енергоносіїв, то тут ми не бачимо підстав для підвищення ціни на хліб, адже вони останнім часом не дорожчали», – додав Руслан Крамаренко.

версія для друку