українська російська англійська
Узагальнено результати проведення у 2012 році функціональних обстежень органів виконавчої влади
13.11.2012 | 16:43
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

13 листопада в Національному агентстві України з питань державної служби відбувся семінар щодо узагальнення результатів проведення у 2012 році функціональних обстежень органів виконавчої влади.

У вступному слові Голова Нацдержслужби України В’ячеслав Толкованов зазначив, що функціональні обстеження державних органів було проведено з метою підготовки пропозицій щодо розмежування функцій з надання адміністративних послуг та контрольно-наглядових (інспекційних) функцій при поєднанні їх в одному державному органі та виявлення функцій і посад працівників державних органів, що виконують функції з обслуговування. «З метою забезпечення ефективного використання державних коштів надалі ця робота буде здійснюватись постійно»,- зауважив В’ячеслав Толкованов.

Учасникам семінару було представлено український і зарубіжний досвід проведення функціональних обстежень органів виконавчої влади, організацію підвищення рівня професійної компетентності державних службовців із зазначеного питання.

У рамках заходу обговорено результати проведення функціональних обстежень.

Експертами проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» було презентовано результати організаційного аналізу Нацдержслужби України, її територіальних органів та підвідомчих установ.

На завершення учасники констатували необхідність проведення функціональних обстежень в контексті реалізації нового Закону України «Про державну службу», Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки та Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки та надали рекомендації Нацдержслужбі України щодо забезпечення надання правової, консультативної, методичної, організаційної та іншої допомоги органам виконавчої влади з питань проведення функціональних обстежень, а також продовження роботи щодо узагальнення результатів проведених функціональних обстежень органів виконавчої влади у 2012 році.

У семінарі взяли участь представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Міністерства юстиції України, Нацдержслужби України, центральних та місцевих органів виконавчої влади, також експерти проекту Twinning «Підтримка розвитку державної служби в Україні» та українсько-данського проекту «Технічна підтримка реформування державного сектору в Україні. Фаза ІІ» (DANIDA).

Довідково

Функціональні обстеження органів виконавчої влади було проведено на виконання Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011-2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28 листопада 2011 р. № 1240.

 

версія для друку