українська російська англійська
Міністр Едуард Ставицький відкрив Міжнародний форум "GREEN MIND"
14.11.2012 | 10:06
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

13 -15 листопада 2012 року під патронатом Міністерства екології та природних ресурсів України відбувається Міжнародний форум «GREEN MIND».

У церемонії відкриття взяли участь Міністр Едуард Ставицький, радник-посланник Європейського Союзу Эндрю Разбаш,  координатор проектів по Східній Європі та Центральній Азії Міжнародного інституту органічної сертифікації та етики Альдо Черві та інші. 

«Міжнародний форум «GREEN MIND» – це важлива подія в інформаційно-просвітницькому житті України, яка, я впевнений, стане доброю нагодою продемонструвати свої досягнення й обмінятись досвідом та сприятиме подальшому розвитку в Україні екологічно орієнтованого суспільства», - заявив Міністр під час виступу. 

Він також зазначив, що задля стабілізації та поліпшення стану природного середовища Міністерство екології та природних ресурсів України робить дуже важливі стратегічні кроки. Міністерством підготовлено прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про основні засади (стратегію) державної екологічної політики на період до 2020 року», який передбачає реалізацію довгострокових завдань та враховує сучасні соціально-економічні та суспільно-політичні процеси на глобальному, регіональному і національному рівнях.

«З метою забезпечення дієвості державного управління у галузі охорони навколишнього природного середовища, досягнення більш безпечного для здоров’я людини стану довкілля та впровадження енергоефективних і ресурсозберігаючих технологій Урядом прийнято Національний план дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки, виконання якого дозволить максимально ефективно реалізувати Стратегію державної екологічної політики України», - повідомив Едуард Ставицький.

Міністр також нагадав, що у червні 2012 року в Ріо-де-Жанейро (Федеративна Республіка Бразилія) українська делегація взяла участь у Конференції ООН зі сталого розвитку «Ріо+20» - одній з наймасштабніших міжнародних подій десятиліття, де Україна виступила з ініціативою про створення Екологічної Конституції Землі.

«Переконаний, що Міжнародний форум стане ефективним майданчиком для обміну передовим досвідом, дозволить налагодити і зміцнити ділові зв'язки та започаткувати проведення глобальних заходів, присвячених проблемі сталого розвитку споживання», - завершив Міністр.

Під час офіційного відкриття відбулось нагородження переможців ХІ Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека».

Також в рамках Форуму Міністр провів брифінг для представників ЗМІ, під час якого відповів на найактуальніші питання екологічного спрямування.

 

версія для друку