українська російська англійська
Україна розширює міжнародну співпрацю в галузі освіти
14.11.2012 | 10:16
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ

13 листопада 2012 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Євгена Суліми з постійним заступником Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен та керівником відділу культури Посольства ФРН в Україні Дірком Лехельт.

Євген Суліма наголосив, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України високо цінує партнерські відносини між Україною та Федеративною Республікою Німеччина у сфері освіти. Також він підкреслив, що галузь освіти як в Німеччині, так і в Україні має свої давні традиції та напрацювання.

У свою чергу Анка Фельдгузен подякувала за запрошення на зустріч та зазначила, що Посольство постійно цікавиться тим, як працюють вчителі німецької мови в Україні.

Під час зустрічі сторони обговорили стан відносин між Україною та ФРН в галузі освіти; нормативно-правову базу; питання створення магістерських програм двійного підпорядкування; отримання двійних дипломів вищих навчальних закладів України та Німеччини; участь у програмі Уряду України щодо направлення на навчання та стажування українських студентів до німецьких вузів та ін.

Окрім того, обговорено питання щодо вивчення досвіду між землями ФРН та областями України в дошкільній освіті; питання співпраці в професійно-технічній освіті.

версія для друку