українська російська англійська
На Волині оздоровлено майже 60% школярів
14.11.2012 | 12:40
ВОЛИНСЬКА ОДА

Підсумки оздоровлення та літнього відпочинку дітей у Волинській області проаналізовано на профільній міжвідомчій комісії. Зокрема, зазначалося, що цьогорічними планами передбачалося до літньої оздоровчої кампанії залучити щонайменше 62 тисячі школярів, що становить 51%  від загальної чисельності дітей віком 7-16 років. На 1 жовтня оздоровленням та відпочинком забезпечено понад 70 тисяч дітей, що складає 58 %.

Заступник голови Волинської облдержадміністрації Олександр Курилюк, який провів підсумкове засідання міжвідомчої комісії, відзначив, що практично усі райони і міста (крім Луцька - 43%) виконали поставлене Урядом завдання щодо оздоровлення та відпочинку не менше половини дітей шкільного віку. Найвищі показники – понад 60% - у Камінь - Каширському, Ківерцівському, Ковельському, Локачинському, Любешівському, Маневицькому, Старовижівському  районах. Одночасно, Олександр Курилюк наголосив, що лише у 7 з 12-ти позаміських таборів оздоровча зміна тривала не менше 21 дня. 

Окремо проаналізовано рівень оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної підтримки. Зокрема: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування – 99% (опікуни 8 дітей відмовились від запропонованого оздоровлення); діти з багатодітних сімей – 75%; діти з малозабезпечених сімей –84%; 7 580 дітей, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (до кінця року планується оздоровити ще 770 дітей цієї категорії)  та 1846 дітей-інвалідів. Майже 950 волинських дітей пільгових категорій цього року відвідали дитячі центри «Артек» та «Молода гвардія».

Загалом на проведення оздоровлення та відпочинку дітей цього року на Волині з різних джерел фінансування спрямовано майже 28 мільйонів гривень. 

версія для друку