українська російська англійська
На Буковині Молодійський дитсадок реконструюють за рахунок коштів екологічних інвестицій
14.11.2012 | 12:50
ЧЕРНІВЕЦЬКА ОДА

Перебуваючи сьогодні, 14 листопада, з робочою поїздкою у Глибоцькому районі, голова Чернівецької обласної державної адміністрації Михайло Папієв проінспектував якість і темпи ремонтних робіт у Молодійському дошкільному навчальному закладі, які здійснюються в рамках проекту цільових екологічних (зелених) інвестицій у соціальній сфері, схвалених Держекоінвестагентством та погоджених японською стороною, у розмірі 2 млн. гривень. За рахунок коштів екологічних інвестицій цьогоріч в дитячому навчальному закладі вже замінили 50 вікон та 11 дверей.

Керівник крайової виконавчої влади оглянув приміщення, поспілкувався з керівниками району, будівельниками та відзначив високу якість виконаних робіт.

Голова облдержадміністрації зазначив, що завдяки отриманим коштам Кіотського протоколу у дитячому садку також провели роботи з утеплення фасаду та ремонту покрівлі. «Таким чином, у цьому навчальному закладі повністю вирішена найважливіша проблема останніх кількох років – дотримання необхідного температурного режиму у зимовий період часу. Віднині дошкільнятам Молодії – а чотири групи дитсадка розраховані на 106 малюків буде тепло і затишно», - наголосив Михайло Папієв і додав, що у нинішньому році, окрім цього, було придбано 75 комплектів постільної білизни, оснащено меблями кабінети вихователя-методиста та практичного психолога, замінено ліжка у двох старших групах та повністю вирішено проблему комп'ютеризації навчального закладу. Голова облдержадміністрації передав дошкільному закладу у подарунок музичний центр.

версія для друку