українська російська англійська
Реалізацію Концепції державної системи професійної орієнтації населення продовжено до 2014 року
14.11.2012 | 16:07
Прес-служба Міністерства соціальної політики

14 листопада Кабінет Міністрів України вніс зміни до деяких своїх актів. Представляючи проект відповідної постанови на засіданні Уряду, заступник Міністра соціальної політики України – керівник апарату В’ячеслав Коломієць поінформував, що постановою Уряду від 17 вересня 2008 року № 842 було затверджено Концепцію державної системи професійної орієнтації населення та запроваджено розробку плану заходів з її реалізації на період до 2011 року, який, у свою чергу, був затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів від 27 січня 2010 року № 150-р.

На цей час, за словами В’ячеслава Коломійця, зазначений план виконано у повному обсязі. Водночас, враховуючи, що Концепція передбачає напрями розвитку цієї системи на довгострокову перспективу, Рада з питань професійної орієнтації населення при Кабінеті Міністрів 21 лютого 2012 року ухвалила низку рекомендацій щодо продовження роботи з реалізації Концепції усіма заінтересованими органами виконавчої влади та сторонами соціального діалогу на період до 2014 року.

У зв’язку з необхідністю організації скоординованої профорієнтаційної роботи з населенням Мінсоцполітики й підготувало проект акта, який передбачає розробку щорічних планів заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення усіма суб’єктами профорієнтаційної діяльності, організацію та контроль їх виконання на загальнодержавному рівні на період до 2014 року.

версія для друку