українська російська англійська
Укрморрічінспекція закликає перевізників неухильно дотримуватися ліцензійних умов
14.11.2012 | 17:55
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Дотримання ліцензійних умов суб’єктами господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом, – на постійному контролі Укрморрічінспекції. Адже від сумлінної роботи ліцензіатів, не в останню чергу, залежить життя та здоров’я людей, а також безпека судноплавства.

Тому Укрморрічінспекція продовжує вживати усіх заходів щодо своєчасного виявлення та усунення будь-яких порушень у діяльності ліцензіатів. Так, з початку року відомством вже проведено 39 планових і 3 позапланові перевірки дотримання перевізниками водним транспортом ліцензійних умов. За результатами – анульовано 10 ліцензій.

Відповідно на сьогодні в Україні нараховується понад 700 суб’єктів господарювання, які мають право здійснювати певний вид ліцензованої діяльності у сфері морських та річкових перевезень, з них 277 отримали ліцензію в Укрморрічінспекції.

Державна інспекція України з безпеки на морському та річковому транспорті закликає усіх суб’єктів господарювання, що надають послуги з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом, неухильно виконувати ліцензійні умови, встановлені для заняття зазначеними видами діяльності. У свою чергу відомство й надалі підвищуватиме якість своєї роботи, надаючи ліцензіатам необхідну консультаційну та методичну допомогу, своєчасно виявляючи та вказуючи на недоліки.

Довідково

Пунктом 19 переліку органів ліцензування, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 14.10.2000 № 1698, Укрморрічінспекція визначена органом ліцензування господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом.

Також відповідно до Положення про Державну інспекцію України з безпеки на морському та річковому транспорті, затвердженого Указом Президента України від 08.04.2011 № 447, Укрморрічінспекція, зокрема, реалізує державну політику у сфері безпеки на морському та річковому транспорті, видає ліцензії на право здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським транспортом та здійснює контроль за дотриманням ліцензійних умов.

Відповідна комісія Укрморрічінспекції з ліцензування розпочала свою роботу 6 грудня 2011 року.

версія для друку