українська російська англійська
Сумська ОДА: Жителі області забезпечені безперебійним постачанням скрапленого газу
15.11.2012 | 09:56
Сумська ОДА

Держава зробила скраплений газ доступним для людей. На цьому заступник голови облдержадміністрації Микола Деркач наголосив у ході відеоселекторної наради з керівниками міст і районів Сумщини.

За його словами, з метою стабільного та безперешкодного забезпечення населення області скрапленим газом за соціально прийнятними цінами на державному рівні встановлено вартість одного балону не вище 121 гривні. Соціально незахищеним громадянам здійснюється відшкодування вартості природного ресурсу державою.

«Такий підхід унеможливить спекулювання цінами, зробить систему реалізації скрапленого газу прозорою та забезпечить жителів області безперебійним постачанням ресурсу», – переконаний Микола Деркач. Посадовець доручив керівникам на місцях інформувати жителів Сумщини щодо системи забезпечення скрапленим газом та зібрати заявки на його постачання. До слова, на сьогодні вже надійшло понад 8 тисяч заяв на отримання скрапленого газу.

Куратор житлово-комунальної галузі також зобов’язав відповідальних осіб встановити контроль за цільовим використанням скрапленого газу та безпекою поводження з балонами.

версія для друку