українська російська англійська
Уряд вніс зміни до Порядку фінансування робіт із запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій
17.11.2012 | 10:00
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Уряд вніс зміни до пункту 5 Порядку фінансування робіт із запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків. Відповідну постанову прийнято 14 листопада 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів України.

Метою документа є вдосконалення положень Порядку фінансування робіт із запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.1999 № 140.

Надзвичайні ситуації, які трапляються на території областей, відповідно до протоколів обласних Комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій мають об’єктовий рівень. На виконання першочергових (невідкладних) робіт з ліквідації наслідків зазначених надзвичайних ситуацій обсягів коштів резервного фонду, передбачених у бюджетах місцевого самоврядування та районних бюджетах, не вистачає, а тому потребуються додаткові кошти резервного фонду обласного бюджету.

Прийняття постанови Кабінету Міністрів України сприятиме додатковому фінансовому забезпеченню проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації об’єктового рівня за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

 

версія для друку