українська російська англійська
Микола Азаров сподівається, що Угода про ЗВТ з В'єтнамом буде укладена у стислі терміни
15.11.2012 | 11:12
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров сподівається, що Угода про зону вільної торгівлі з В’єтнамом буде укладена у стислі терміни. Про це він заявив під час українсько-в’єтнамського бізнес-форуму.

«Ми зараз працюємо з Урядом В’єтнаму над Угодою про запровадження зони вільної торгівлі. Цей документ значно спростить наші торговельно-економічні відносини. І я думаю, що при зацікавленості обох сторін цей процес можна завершити у стислі терміни», - сказав Микола Азаров.

Водночас він підкреслив, що Україна і В’єтнам мають значний потенціал для активізації торговельно-економічних відносин та збільшення двостороннього товарообігу. «Коли наші країни об’єднують свій потенціал у певних напрямках,  тим самим вони значно прискорюють свій розвиток», - наголосив Прем’єр-міністр.

Глава українського Уряду відзначив, що перспективною є двостороння співпраця в авіаційній галузі. За його словами, Україна виготовляє сучасні літаки, які ні в чому не поступаються світовим аналогам.

Крім того, підкреслив Микола Азаров, перспективною є співпраця у космічній, суднобудівній, фармацевтичній галузях  та галузі енергетичного машинобудування. «Україна виробляє турбіни від невеликих до найпотужніших. Ми можемо будувати як маленькі гідроелектростанції, так і можемо будувати великі АЕС. Я глибоко переконаний, що саме у цій галузі між Україною і В’єтнамом може бути плідна та перспективна співпраця», - сказав Микола Азаров.

На початку офіційного візиту українська сторона презентувала в’єтнамцям вітчизняний літак АН-148.

версія для друку