українська російська англійська
Львівщина розпочала випуск вантажних вагонів
15.11.2012 | 12:10
Львівська ОДА

Дослідно-механічний завод «Карпати» розпочав випуск вантажних вагонів для сипучих матеріалів, зерновозів. Виробництво українського вантажного вагона надзвичайно важливе. На цьому наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, перебуваючи на новороздільському заводі.

«В Україні спостерігається постійний дефіцит вагонного парку. Виробництво вантажних вагонів необхідне для транспортної галузі як хліб, – зазначив Михайло Костюк. – Об’єм вантажівок на дорогах не дає магістралям шансу зберегтися. Промисловість повинна перевозити свої вантажі залізницею».

«Дослідно-механічний завод «Карпати» розпочав випуск вагонів для сипучих матеріалів, зерновозів. Загалом, у планах керівників підприємства налагодження виробництва вантажних вагонів восьми типів.

Цього ж дня голова облдержадміністрації зустрівся з керівництвом Нового Роздолу. «Ваше місто в період розвитку підставило плече державі, тепер країна повинна віддячити та підтримати Новий Розділ для виходу з депресії», – зауважив Михайло Костюк.

Як розповів начальник головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації Денис Шмигаль, на розгляді Уряду перебуває «Концепція Державної цільової програми подолання депресивності м. Нового Роздолу Львівської області на період до 2016 року». «Цей важливий документ передбачає створення сприятливих умов для приходу інвестицій та створення робочих місць. Окремо також передбачено відродження соціальної інфраструктури міста», – розповів Денис Шмигаль.

 

версія для друку