українська російська англійська
Укрзалізниця навантажила рекордну добову кількість зерновозів
15.11.2012 | 11:46
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

Укрзалізниця навантажила рекордну добову кількість вагонів-зерновозів – 1626. Про це повідомив заступник начальника головного управління перевезень Укрзалізниці Володимир Петренко. «За всю історію Укрзалізниці – це безумовний рекорд. У цьому році ми вантажили  в середньому по 1234 вагони-зерновози за добу, що на 11% більше за минулорічні темпи» - повідомив Володимир Петренко.

Робочий парк зерновозів Укрзалізниці на сьогодні становить 8650 вагонів.  Проте понад 20% інвентарного парку зерновозів знаходиться поза межами України, а оскільки вагони мають юридичний статус вагонів інвентарного парку, то Укрзалізниця не має жодних реальних важелів на пришвидшення процесу повернення зерновозів  в Україну.

Однак і цієї кількості зерновозів цілком достатньо, щоб перевезти заявлені до перевезень зернові вантажі при відсутності ажіотажного попиту, плановій роботі та дотриманні вантажовласниками нормативних термінів навантаження-вантаження.

Довідково

Обсяги перевезень експортного зерна складають 16,783 млн. тонн – 14,3% від загального обсягу перевезень, що у порівнянні до минулорічного становить 211,7%.

У внутрішньому сполученні обсяги перевезень зерна та продуктів помолу за 10 місяців поточного року склали 1,511 млн. тонн – 0,8% від загального обсягу перевезених вантажів, що на 28% менше, ніж за аналогічний період 2011 року.

 

версія для друку