українська російська англійська
Україна та Греція вдосконалять договірно-правову базу для встановлення регулярного повітряного сполучення
15.11.2012 | 12:47
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та Греція вдосконалять договірно-правову базу для встановлення регулярного повітряного сполучення: на ратифікацію до Верховної Ради України буде внесено Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про повітряне сполучення (підписану 6 жовтня 2011 року). Відповідний законопроет схвалено 14 листопада 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

Прийняття проекту Закону України спрямоване на удосконалення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення міжнародного повітряного сполучення між Україною та Грецькою Республікою. За оцінками фахівців, прийняття проекту Закону України дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації й активізації процесу двосторонніх міждержавних зв'язків між Україною та Грецькою Республікою,  сприятиме подальшому розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту.

Сама Угода визначатиме загальні правила співпраці: права кожної з країн щодо призначення авіапідприємств, порядок надання, скасування або тимчасового припинення дозволів, взаємне визнання сертифікатів льотної придатності, посвідчень про кваліфікацію та свідоцтв. Окремо регулюються питання безпеки польотів, зокрема, щодо стандартів з безпеки польотів, щодо екіпажів, повітряних суден або їх експлуатації, захисту цивільної авіації від актів незаконного втручання тощо.

Нагадаємо, проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про повітряне сполучення» розроблено з метою завершення внутрішньодержавних процедур з набрання чинності Угодою між Кабінетом Міністрів України та Урядом Грецької Республіки про повітряне сполучення.

 

версія для друку