українська російська англійська
Угоду між урядами України та Туреччини про повітряне сполучення ратифікують найближчим часом
15.11.2012 | 13:06
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Ратифікація Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про повітряне сполучення очікується найближчим часом: проект Закону України «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про повітряне сполучення» схвалено  14 листопада 2012 року під час засідання Кабінету Міністрів України.

Проект закону розроблений Міністерством інфраструктури України з метою виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання чинності цією Угодою. Його прийняття підтверджує згоду України на обов’язковість виконання положень підписаних міжурядових двосторонніх документів та завершення внутрішньодержавної процедури з боку України щодо набрання чинності зазначеною Угодою.

Згідно з Угодою для здійснення регулярного міжнародного повітряного сполучення кожна зі сторін має право призначити одне або більше авіапідприємств. Призначені авіапідприємства України матимуть право на виконання регулярних міжнародних рейсів з Києва, Дніпропетровська, Одеси, Сімферополя, Донецька, Харкова та Львова до Стамбула та Анкари і в зворотний бік. Авіапідприємства Туреччини, у свою чергу, отримують аналогічне право на експлуатацію цих маршрутів.

Угодою також передбачене спільне використання кодів та надання слотів.

Нагадаємо, Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Турецької Республіки про повітряне сполучення укладено 22 грудня 2011 року в м. Анкара.

Статтею 23 Угоди передбачено, що Угода набирає чинності з дати одержання дипломатичними каналами останнього письмового повідомлення Договірних Сторін про виконання ними внутрішньодержавних процедур, необхідних для набрання цією Угодою чинності.

 

версія для друку