українська російська англійська
Дмитро Саламатін: Уже виконано понад 38 тисяч стрибків з парашутом
15.11.2012 | 15:35
Прес-служба Міністерства оборони

У 2012 році вже виконано понад 38 тисяч стрибків з парашутом особовим складом Збройних Сил України, що є максимальним показником за роки незалежності України. Про це повідомив Міністр оборони України Дмитро Саламатін 15 листопада 2012 року.

За його словами, цей показник у два з половиною рази більший за минулорічний (2011 року було виконано понад 15 тисяч стрибків) і свідчить про те, що в Збройних силах України постійно проводяться заходи з удосконалення бойового вишколу особового складу, що додає українській армії реальної сили та професійності.

Також він підкреслив, що впровадження нових і модернізованих зразків озброєння, військової техніки та обладнання стало особливістю бойового навчання 2012 року.

«Науковий та технологічний потенціал вітчизняних підприємств дозволить нам запроваджувати новітні зразки парашутних систем, підвищуючи таким чином, насамперед, боєздатність підрозділів високомобільних десантних військ та спецпризначення», – зауважив Дмитро Саламатін.

Зокрема, під час навчань «Перспектива-2012» військовослужбовці високомобільних десантних військ виконували стрибки включно з використанням новітніх парашутних систем типу «Крило» вітчизняного виробництва, які дозволяють виконувати стрибки з висоти до 4 тисяч метрів, також були випробувані українські системи для десантування бойової техніки.

«Керуючись дорученням Президента України, Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Віктора Федоровича Януковича, керівництво оборонного відомства планує і в подальшому підвищувати якість та інтенсивність підготовки військовослужбовців», – наголосив Дмитро Саламатін.

 

версія для друку