українська російська англійська
На Сумщині підприємству товариства сліпих надано допомоги на понад 1 млн. грн.
15.11.2012 | 16:10
Сумська ОДА

Кролевецькому учбово-виробничому підприємству Українського товариства сліпих надано пільг та допомоги більш як на 1 мільйон гривень. На цьому наголосила заступник голови Сумської облдержадміністрації Тамара Іщенко.

«Розуміючи необхідність інтеграції людей з особливими потребами у суспільство, держава надає підтримку підприємствам, на яких 50% працевлаштованих складають інваліди. Це – пільги з оподаткування, безповоротна фінансова допомога, дотація на створення нових робочих місць, безвідсоткові позики», – зазначила Тамара Іщенко.

Із 76 працівників Кролевецького учбово-виробничого підприємства УТОС 46 – люди з обмеженими фізичними можливостями (понад 60%). Підприємство спеціалізується на виготовленні металевих виробів. Для осіб з особливими потребами на ньому створено всі умови трудової реабілітації та проживання, надаються гарантії соціального захисту, підкреслила куратор соціальної сфери області.

Підприємство може конкурувати з іншими виробниками, модернізувати обладнання, розширювати ринки збуту продукції. Нині вивчається можливість долучати інвалідів до ткацької діяльності, зокрема, до виготовлення кролевецьких рушників.

 

версія для друку