українська російська англійська
Делегація ЗСУ відбула до Республіки Польща
15.11.2012 | 16:25
Прес-служба Міністерства оборони

15 листопада 2012 року розпочинається візит української військової делегації на чолі з першим заступником начальника Генерального штабу ЗС України віце-адміралом Ігорем Кабаненком до Республіки Польща.

У Варшаві відбудеться зустріч віце-адмірала Ігоря Кабаненка з начальником Генерального штабу Війська Польського генералом Мечиславом Ченюхом та переговори у складі військових делегацій.

Сторони планують обговорити питання щодо участі ЗС Республіки Польща в миротворчих операціях, особливо у складі Міжнародних сил сприяння безпеці в Ісламській Республіці Афганістан, стан формування українсько-польсько-литовської бригади, а також пропозиції співробітництва з питань підготовки кадрів та проведення спільних військових навчань на 2013 рік.

Члени української військової делегації проведуть низку зустрічей з представниками інституцій, підпорядкованих заступнику Міністра Національної оборони Республіки Польща з питань оборонної політики.

Заплановано також візит делегації ЗС України до розташування міжнародної бригади УКРПОЛЛИТБРИГ та 1-го Військового клінічного госпіталю.

Візит української військової делегації до Республіки Польща завершиться 17 листопада.

 

версія для друку