українська російська англійська
У столиці обговорили питання регулювання чисельності безпритульних тварин
15.11.2012 | 17:20
Київська ОДА

Перший заступник голови Київської МДА Олександр Мазурчак зустрівся з представником Німецького Союзу захисту тварин Гердом Фішером та вручив йому Почесну грамоту КМДА за вагомий внесок у питання регулювання чисельності безпритульних тварин Києва гуманним методом.

Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю щодо стерилізації безпритульних собак та необхідність посилення соціальної реклами серед населення щодо гуманного ставлення до собак-безхатченків.

Нагадаємо, з квітня 2012 року на базі ветеринарних клінік КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» за підтримки Німецького союзу захисту тварин проходить акція безкоштовної стерилізації безпритульних собак та собак, що належать пільговим категоріям населення. Так, за рахунок коштів Німецького союзу захисту тварин уже простерилізовано 1 тис. 463 собаки.

 «Цього року за десять місяців спільними зусиллями ми простерилізували 7,5 тисяч тварин. Якщо наступного року ми дотримаємося таких же темпів у кількості стерилізації безпритульних тварин, то вже у 2014 році зможемо зупинити ріст їхньої популяції», – сказав Олександр Мазурчак.

Для порівняння, у 2010 році всього простерилізували 2500 тварин, а у 2011 році – 5000 тварин.

Олександр Мазурчак також додав, що наразі розроблено проект будівництва притулку для тварин на вул. Автопарковій у Дарницькому районі. Після проходження експертизи буде розпочато його будівництво.

 

версія для друку