українська російська англійська
Україна та Ізраїль реалізовуватимуть екологічні проекти
15.11.2012 | 17:05
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

В рамках візиту до Держави Ізраїль Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький зустрівся з Головою Національної водної компанії «Мекорот» паном Алексом Вижницером. 

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці в рамках Загальнодержавної цільової програми "Питна вода України" на 2011 - 2020 роки, метою якої є забезпечення гарантованих Конституцією України прав громадян на достатній життєвий рівень та екологічну безпеку шляхом забезпечення питною водою в необхідних обсягах та відповідно до встановлених нормативів. Програма передбачає упорядкування зон санітарної охорони джерел питного водопостачання, будівництво та реконструкцію водозабірних споруд із застосуванням новітніх технологій та обладнання, упровадження станцій (установок) доочищення питної води у системах централізованого водопостачання, інвентаризацію каналізаційних очисних споруд, оснащення лабораторій для здійснення контролю якості води та стічних вод сучасним контрольно-аналітичним обладнанням та інше.

Також було обговорено національний проект «Зрошувальні системи», який передбачає завершення та модернізацію Каховської зрошувальної системи, що  забезпечитья зрошення сільськогосподарських земель на території України і дозволить збільшити середню врожайність у 2 рази, а врожаю зернових - у 6 разів. Йдеться, зокрема, про Херсонську та Запорізьку області.

За результатами зустрічі сторони домовились утворити спільну робочу групу для переходу до впровадження екологічних проектів. 

Також Міністр Едуард Ставицький ознайомився з найсучаснішими екологічними технологіями на підприємствах з охорони та очистки води, природних ресурсів та довкілля.

 

 

версія для друку