українська російська англійська
Мінінфраструктури перерозподілило серед автоперевізників дозволи на перевезення вантажів
15.11.2012 | 17:37
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Згідно з наказом Міністерства інфраструктури України від 27.01.12 року № 40 „Про розподіл, оформлення і видачу дозволів, які мають обмежені річні квоти на виконання перевезень вантажів транспортними засобами по територіях Італії, Угорщини та Австрії в 2012 році”.

Робочою групою було підготовлено проекти перерозподілу дозволів, які мають обмежені річні квоти на виконання перевезень вантажів транспортними засобами по території Італії, Угорщини та Австрії в 2012 році, що були затвердженні Мінінфраструктури 9 листопада поточного року.

Відповідно з досягнутими домовленостями Міністерства інфраструктури України із Генеральною дирекцією з дорожнього транспорту та інтермодальності Міністерства інфраструктури та транспорту Італії отримано від італійської сторони додаткову квоту дозволів на 2012 рік для українських перевізників у розмірі 1000 шт., що була розподілена серед перевізників за підсумками роботи в березні-жовтні 2012 року.

Поряд з цим інформуємо, що вказані вище італійські дозволи не забезпечені транзитними угорськими дозволами. Наразі Міністерство інфраструктури України веде переговори з Міністерством національного розвитку Угорщини щодо виділення для українських перевізників на 2012 рік додаткової квоти дозволів для виконання вантажних перевезень по території Угорщини.

 

 

версія для друку