українська російська англійська
У Києві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства
15.11.2012 | 18:06
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

15 листопада, в Києві відбулися урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства. Відкрив святкування Президент України Віктор Янукович. Також на святі були присутні Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, голови облдержадміністрацій, голови обласних управлінь АПК та сільгоспвиробники зі всієї України.

У привітальному слові Президент України подякував працівникам сільського господарства та відзначив основні досягнення аграрного сектору України у 2012 році.

«Україна за висновками міжнародних експертів є однією з п’яти країн, які мають можливості для рішучого прориву у розвитку агропромислового комплексу. Невід’ємною умовою цього є комплексна реалізація реформи в аграрному секторі. Так, за останні два роки нам вдалося досягти значних результатів у цій сфері», - зазначив Віктор Янукович.

Президент України наголосив, що державну підтримку необхідно спрямувати на переоснащення підприємств, масове впровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій.

Окрім того, за словами Віктора Януковича, доцільно збільшити фінансування розвитку сільських територій, зокрема зміцнення фермерства та підтримку кооперативного руху на селі.

 

версія для друку