українська російська англійська
Бразилія передала українській владі інвестиційні пропозиції на 4,5 млрд. дол.
16.11.2012 | 09:56
Прес-служба Національного агентства України з питань державної служби

Бразилія передала українській владі інвестиційні пропозиції на 4,5 млрд. дол. Про це повідомив в інтерв’ю ТК «Інтер» Жозе Бароукі, директор торгово-інвестиційної компанії Daruvar S.A. під час презентації інвестиційних можливостей України в ман-Паулу, Бразилія.

«Ми передали українській владі інвестиційні пропозиції на 4,5 млрд. доларів. Ми хочемо побудувати в Україні завод міні-тракторів, купити суднобудівні технології, а також розробки виробництва медикаментів», - сказав він.

«Інтерес до України зріс після державного візиту Президента Віктора Януковича до Бразилії 23-25 жовтня 2011 року, який створив сприятливі політичні умови для активізації двостороннього співробітництва», - зазначив Хосе Аугушто Корреа, керівник департаменту зовнішньої торгівлі та міжнародного співробітництва Федерації промислових підприємств Сан-Паулу та додав, що роуд-шоу українських інвестиційних проектів є дуже своєчасним.

Директор департаменту міжнародного співробітництва Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України (Держінвестпроект) Ігор Жовква повідомив, що вже 2013 року делегація бізнесменів Бразилії відвідає Україну для пошуку можливостей з розширення співпраці.

Як повідомлялось раніше, з 26 вересня 2012 р. Держінвестпроект проводить роуд-шоу національних проектів України у 15 фінансових та економічних центрах світу. Європейська й азіатська частини роуд-шоу вже відбулася в 8 країнах: 26 вересня в Парижі (Франція), 28 вересня у Мюнхені (Німеччина), 1 жовтня у Варшаві (Польща), 2 жовтня в Москві (Росія), 3 жовтня в Римі ( Італія), 19 жовтня в Пекіні (Китай), 22 жовтня в Сеулі (Корея), 24 жовтня в Сінгапурі. Американська частина інвестиційного Турне стартувала в Сан-Паулу (Бразилія) 9 листопада.

 

версія для друку