українська російська англійська
Юрій Бойко: ГТС України є ключовим елементом енергобезпеки Європи
16.11.2012 | 11:37
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Україна є і буде важливим та надійним транзитером російського газу до Європи, а газотранспортна система держави є найбільш безпечним, надійним і економічно ефективним маршрутом для транспортування газу європейським споживачам. Про це заявив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко, виступаючи на саміті Атлантичної ради з питань енергетики та економіки, що проходить 15-16 листопада в м. Стамбул (Туреччина).

«Газотранспортна система України є ключовим елементом енергетичної безпеки Європи. Ми транспортуємо майже 100 млрд. кубометрів газу на рік до Європи і розвиток нашої газотранспортної системи це, безумовно, пріоритетний напрямок. Я вдячний фінансовим організаціям в Європі, які вже почали це усвідомлювати і втілювати програми підтримки нашої газотранспортної системи, виділяючи кошти. Таким чином вони підтримують енергетичну безпеку в Європі в цілому», - сказав Міністр.

Нагадаємо, відповідно до висновків 24-го засідання Групи високого рівня Енергетичного Співтовариства модернізація української газотранспортної системи та збільшення її ефективності посилить енергетичну безпеку європейського регіону.

 

версія для друку