українська російська англійська
На Дніпропетровщині стартує місячник з екологічного виховання школярів
16.11.2012 | 11:44
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Тільки активна взаємодія з природою здатна виховувати найкращі людські якості. Під таким лозунгом стартує місячник з екологічного виховання школярів на Дніпропетровщині організований Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Дніпропетровській області. Адже свідоме і бережливе ставлення кожної людини до природи можливе тільки при наявності екологічної культури, широких екологічних знань, які повинні формуватись, починаючи з дитинства. Знання екологічних норм, закономірностей розвитку природи, знайомства із загадковим світом тварин, рослин, з особливостями їх поведінки, проблемами, які виникають в їх житті, дуже часто з вини людини, дають можливість кожному відчути особисту відповідальність за майбутнє природи.

Так, фахівці Державного управління ОНПС в Дніпропетровській області у листопаді-грудні 2012 року проводитимуть відкриті уроки з екології, головною метою яких є формування у підростаючого покоління інформованості, позитивного ставлення до охорони довкілля та мотивацій щодо активного впливу на збереження навколишнього середовища та необхідності участі молоді у вирішенні екологічних проблем.

У ході заходів буде вручено методичні природоохоронні матеріали для подальшого користування: газету „Екологія Придніпров'я” - спільний проект Державного управління та обласної газети „Зоря-область” та диск „Екологія України” - інтерактивний посібник Мінприроди України (навчальна програма з елементами гри), призначений для дітей, у якому подано матеріали про зміни, що відбуваються у кліматі, про охорону водних ресурсів, про те, яких мешканців планети записують до Червоної книги тощо.

 

версія для друку