українська російська англійська
НКРЕ рідше перевірятиме своїх ліцензіатів на виконання Національного плану дій
17.11.2012 | 10:06
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, повідомляє, що НКРЕ продовжує поетапно здійснювати заходи, якими забезпечується виконання Указу Президента України від 12.03.2012 № 187 „Про Національний план дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 рокиЗаможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Так, 24 жовтня Кабінет Міністрів України постановою № 975 вніс зміни до Критеріїв оцінки ступеня ризику від діяльності суб'єктів господарювання. Розробником цих змін є НКРЕ.

Змінами, зокрема, передбачено, що суб'єкти господарювання, які провадять діяльність з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії; виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, коґенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії, тепер належатимуть до суб'єктів господарювання із середнім ступенем ризику, а не з високим, як це було раніше.

У зв'язку з цим таких суб'єктів перевірятимуть рідше, а саме не частіше ніж один раз на рік.

Крім того, на веб-сайті НКРЕ (www.nerc.gov.ua) розміщено вичерпні переліки нормативно-правових актів, дотримання яких перевіряється Комісією під час здійснення планових та позапланових перевірок ліцензіатів в електро-, теплоенергетичному та нафтогазовому комплексах. Таким чином, для ліцензіатів забезпечено вільний та безоплатний доступ до таких нормативно-правових актів, що дасть змогу покращити ступінь їх поінформованості.

Довідково

Критерії оцінки ступеня ризику від діяльності суб'єктів господарювання, яка підлягає ліцензуванню Національною комісією регулювання електроенергетики України, були затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 17.09.2008 № 835.

Пунктом 84 «Удосконалення та зменшення частоти здійснення планових заходів державного нагляду (контролю)» Національного плану дій на 2012 рік було передбачено перегляд Критеріїв оцінки ступеня ризику від здійснення господарської діяльності.

 

 

 

версія для друку