українська російська англійська
"Київхліб" знизив ціни на сорти хліба, які були підвищені підприємством 12 листопада
16.11.2012 | 12:10
Київська МДА

На вимогу Антимонопольного комітету України, з вечора 15 листопада ПАТ «Київхліб» знизив ціни на сорти хіба, які були підвищені підприємством 12 листопада.

«У результаті ретельного аналізу з боку КМДА, Київського міського територіального відділення Антимонопольного комітету України і ПАТ «Київхліб» економічного обґрунтування підвищення цін на популярні сорти хлібобулочних виробів – хліба «Українського столичного» подового та батону нарізного «Київського» – були знайдені можливості щодо часткового зниження ПАТ «Київхліб» цін на вказану хлібопродукцію», – йдеться у повідомленні підприємства.

Таким чином, з 20.00 15 листопада 2012 року відпускна ціна підприємства за 1 шт. на хліб «Український столичний» подовий вагою 0,95 кг становитиме 4,02 грн. та на батон нарізний «Київський» вагою 0,5 кг – 3,30 грн.

Звертаємо увагу, що зазначені види продукції не відносяться до соціальних і таких, що підлягають регулювання з боку органів місцевої влади.

Ціни на соціальні сорти хліба, до яких відносяться: батон «Нива», хліб «Український домашній», хліб «Богданівський», «Пшеничний традиційний», «Печерський», «Арнаут» ПАТ «Київхліб» не змінював.

У заяві підприємства наголошується, що правління ПАТ «Київхліб» визнає певні огріхи під час обговорення цін із профільним управлінням КМДА з боку своїх підрозділів.

версія для друку