українська російська англійська
Київ посів третє місце у рейтингу "Вибір мільйонів мандрівників-2012"
16.11.2012 | 12:30
КИЇВСЬКА МДА

Київ увійшов до рейтингу Travellers Choice 2012 «Вибір мільйонів мандрівників», складеного одним з найбільших туристичних порталів світу TripAdvisor.

Міжнародний портал TripAdvisor склав два рейтинги туристичних напрямків Європи та світу, популярність яких росте. Топ-10 таких туристичних напрямків у Європі очолив Київ. За ним йдуть Москва, Турин, Санкт-Петербург, Неаполь та інші.

Рейтинг десяти туристичних напрямків світу, відвідування яких останнім часом відчутно зросло, очолила аргентинська Мар-дель-Плата, за нею йдуть Сан-Паулу і Київ.

Так виглядає топ-10 туристичних напрямків у світі, популярність яких стрімко зростає: Мар-дель-Плата (Аргентина), Сан-Паулу (Бразилія), Київ (Україна), Монтевідео (Уругвай), Перт (Австралія), Мехіко (Мексика), Хобарт (Австралія), Гвадалахара (Мексика), Москва (Росія), Турин (Італія).

Відповідно до щорічного дослідження найбільш відвідуваних міст Global Destination Cities Index, проведеного MasterCard Worldwide, у 2012 році Київ за відвідуваністю випередив Варшаву, Монреаль, Бостон і Ріо-де-Жанейро, посівши 62-й рядок у рейтингу найбільш відвідуваних туристами міст світу.

Детально про рейтинг туристичних напрямків року, а також про визначні місця туристам, які пропонують відвідати саме у Києві, можна дізнатись на сайті туристичного порталу: http://www.tripadvisor.com/TravelersChoice-DestinationsontheRise-cTop10-g4 .

версія для друку