українська російська англійська
"Київхліб" виготовлятиме вдвічі більше соціального хліба для столиці
16.11.2012 | 13:53
КИЇВСЬКА МДА

У київських продовольчих магазинах контролюватимуть наявність соціального хліба. Таку заяву зробив заступник голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко.

«Учора торгівельні інспектори отримали доручення перевірити наявність достатньої кількості соціального хліба в усіх магазинах столиці. Відповідно до висновків інспекції ми збільшимо кількість хліба у тих магазинах, де це необхідно, а «Київхліб», у свою чергу, вироблятиме більше такої хлібопродукції. Попередньо ми домовились, що підприємство вироблятиме вдвічі більше соціального хліба для столиці», – розповів він.

Нагадаємо, до соціальних сортів хліба відносяться: батон «Нива», хліби «Український домашній», «Богданівський», «Пшеничний традиційний», «Печерський», «Арнаут».

Анатолій Голубченко також підкреслив, що завдяки домовленостям міської влади з Аграрним фондом України, борошно для виготовлення соціальних сортів хліба закуповується за здешевленою ціною, що і дозволяє не змінювати ціну на хліб масового вжитку (соціальний). Наразі борошна закуплено у кількості, яка дозволить виготовляти соціальні сорти хлібо-булочних виробів протягом усього 2013 року, до наступного урожаю зерна.

«Позиція київської влади непорушна – ціна на соціальний хліб збільшуватися не повинна», – наголосив заступник голови КМДА.

 

версія для друку