українська російська англійська
У Києві пройдуть дні Санкт-Петербурга
18.11.2012 | 10:12
Київська МДА

У рамках співпраці Уряду Санкт-Петербурга з Київською міською державною адміністрацією 20-23 листопада 2012 року відбудеться «Культурно-ділова місія Санкт-Петербурга в Києві».

Для участі у заходах столицю України відвідає делегація, до якої увійдуть представники ділових кіл, громадських організацій і органів виконавчої влади Санкт-Петербурга на чолі з головою Комітету з інвестицій та стратегічних проектів Іриною Бабюк.

Також у складі бізнес-делегації прибудуть представники малих та середніх підприємств Санкт-Петербурга. Вони представлять інноваційні технології у сферах ЖКГ, енергетики, містобудування, інформаційних технологій тощо.

Ділова програма складатиметься з презентаційної частини, партнеріата, тематичних круглих столів за участю підприємців із Санкт-Петербурга та Києва.

У рамках культурної частини місії відбудеться концерт петербурзького дитячого музичного колективу «Jazz kids». Цей колектив унікальний тим, що незважаючи на те, що вік його учасників – 7-12 років, ансамбль виконує найскладніші джазові композиції та є лауреатом російських і міжнародних музичних конкурсів.

Урочисте відкриття місії відбудеться 22 листопада 2012 року о 10:00 за адресою: м. Київ, готель «Прем'єр-палас», бульв. Т. Шевченка/вул. Пушкінська 5-7/29, конгрес-хол «Софійський», 2 поверх.

Концерт із нагоди проведення місії відбудеться 22 листопада 2012 року о 18:00 у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва (вул. Межигірська, 2).

 

версія для друку