українська російська англійська
Україна та В'єтнам домовились про співробітництво у сфері туризму
16.11.2012 | 16:16
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Україна та В’єтнам розвиватимуть співробітництво у сфері туризму. Про це повідомила Голова Державного агентства України з туризму та курортів Олена Шаповалова, яка перебуває у складі делегації України під час офіційного візиту Прем`єр-міністра Миколи Азарова до Соціалістичної Республіки В’єтнам14-15 листопада.

У присутності прем’єр-міністрів України Миколи Азарова та Соціалістичної Республіки В’єтнам Нгуєн Тан Зунга підписано План співробітництва у сфері туризму між Державним агентством України з туризму та курортів та Міністерством культури, спорту та туризму Соціалістичної Республіки В’єтнам на 2013-2015 роки.

Планом визначено основні напрями співпраці між країнами у сфері туризму на міжвідомчому рівні. Зокрема, Планом передбачено здійснення обміну актуальною інформацією у сфері туризму між Україною і В’єтнамом та сприяння в просуванні національних туристичних продуктів обох країн на міжнародному ринку.

Україна та В’єтнам також співпрацюватимуть щодо сприяння програмам з навчальних обмінів та підготовки професійних кадрів у туризмі (професорів, експертів та студентів).

План також передбачає активне співробітництво між Україною та В’єтнамом в рамках членства обох країн у Всесвітній туристичній організації.

 

 

версія для друку