українська російська англійська
Узгоджено тематику українсько-американського навчання "Сі-Бриз-2013"
16.11.2012 | 16:47
Прес-служба Міністерства оборони

Усі завдання, визначені учасникам початкової конференції з планування українсько-американського навчанняСі-Бриз-2013”, виконані у повному обсязі. Про це  повідомив 16 листопада 2012 року співдиректор навчання від української сторони капітан 1-го рангу Ігор Терьохін.

За словами офіцера, учасники заходу ефективно використали відведений для роботи час для розробки концепції майбутніх міжнародних маневрів.

«Ми дійшли згоди щодо тематики навчання, визначили пріоритетні навчальні завдання для його учасників, – повідомив капітан 1-го рангу Ігор Терьохін. – Виходячи з концепції навчання, також було визначено склад сил та засобів, які залучатимуться до морського, берегового та авіаційного компоненту від кожної з країн, структуру бойової організації сил та штабів, райони проведення міжнародних маневрів».

Під час конференції було розроблено попередній поетапний план проведення навчанняСіриз-2013”, узгоджено з представниками Міністерства надзвичайних ситуацій України основні аспекти проведення спільних тренувань з ліквідації наслідків техногенної аварії та евакуації населення з небезпечного району.

«Основні зусилля під час майбутнього навчання будуть зосереджені на подальшому вдосконаленні фахових навиків та умінь військовослужбовців у ході спільної операції із забезпечення безпеки в морі, організованої за стандартами країн Європейського союзу та НАТО», – зазначив Ігор Терьохін.

До наступної конференції усі робочі питання будуть уточнені та опрацьовані у штабах країн-учасників “Сі-Бриз-2013”.

 

версія для друку