українська російська англійська
Вчителі та лікарі столиці отримають заборговані за жовтень зарплати 16-19 листопада
16.11.2012 | 17:20
КИЇВСЬКА МДА

Столичні вчителі та лікарі міста почнуть отримувати заборговані за жовтень зарплати вже 16-19 листопада. Необхідні кошти відучора почали надходити на рахунки установ. Про це під час зустрічі із керівниками столичних профспілок відзвітував голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов.

«Ми зараз запізнюємося з виплатою заробітної плати, яку повинні були заплатити 9-го листопада, загалом це – 140 мільйонів гривень. З 15 листопада ми повинні були почати виплати авансів згідно з графіком. Однак, через об’єктивні обставини виникла затримка. Зараз на рахунки бюджетних установ столиці поступають кошти. Вже 16-19 листопада працівники отримають гроші. Я прошу вибачення за незручності і хочу запевнити, що ми входимо в нормальний графік і наступного тижня завершимо виплату авансу. Відтак, всі заборгованості буде погашено», – наголосив голова КМДА.

У свою чергу керівники профспілок із розумінням поставилися до ситуації, що виникла, та пообіцяли Олександру Попову передати його слова вчителям та лікарям, аби їх заспокоїти та зняти соціальну напругу.

версія для друку