українська російська англійська
Для провайдерів телекомунікацій розроблено Правила доступу до житлового фонду всіх форм власності
18.11.2012 | 12:21
Прес-служба Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва

Держпідприємництво підтримало проект постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Правил доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет».

Відповідний проект був розроблений Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, на виконання доручення Президента України від 21.03.2012 року щодо запровадження новітніх технологій у сфері телекомунікацій відповідно міжнародним стандартам та забезпечення права вільного доступу громадян до мережі Інтернет.

Даним проектом передбачається затвердити Правила доступу операторів, провайдерів телекомунікацій до житлового фонду всіх форм власності для організації та проведення відповідних будівельних, монтажних робіт для забезпечення доступу споживачів до мережі Інтернет. Зазначені Правила визначають:

- порядок звернення операторів і провайдерів до власників об’єктів житлового фонду щодо видачі технічних умов;

- вимоги до робочого проекту на будівництво та/або реконструкцію будинкових розподільних мереж;

- основні вимоги до примірного договору на розміщення будинкових розподільних мереж на об’єктах житлового фонду всіх форм власності;

- оформлення надання місця (площі) та порядок розрахунків і плати за розміщення БРМ на об’єктах житлового фонду всіх форм власності.

Під час роботи над проектом були враховані пропозиції та зауваження не лише Робочої групи за участю фахівців центральних органів виконавчої влади та підприємців на ринку телекомунікацій, а й Держпідприємнитва.

версія для друку