українська російська англійська
У Києві розпочала роботу Міжнародна виставка спортивних товарів та послуг GO!Sport-2012
17.11.2012 | 12:03
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

16 листопада 2012 року у столичному виставковому комплексі «КиївЕкспоПлаза» відбулося урочисте відкриття шостої Міжнародної виставки спортивних товарів та послуг GO!Sport-2012. В урочистостях взяв участь Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін, який привітав організаторів, учасників та гостей виставки.

«Шоста Міжнародна виставка GO!Sport-2012 засвідчує, що спортивна індустрія в нашій країні активно розвивається. Яскравим свідченням тому є 350 повноцінних фітнес-клубів та 300 тренажерних зал і студій, що нині повноцінно функціонують в нашій країні», – зазначив Равіль Сафіуллін.

Голова Держмолодьспорту наголосив, що всі учасники Всеукраїнської виставки спортивних товарів отримають корисний досвід та здобудуть прихильність аудиторії, а відвідувачі – нові знання та зацікавлення в здоровому і активному дозвіллі.

По закінченні офіційної церемонії відкриття виставки Голова Служби Равіль Сафіуллін взяв участь у засіданні Асоціації «Спортивна індустрія України».

У відкритті виставки також взяли участь президент Національного комітету спорту інвалідів України, народний депутат України Валерій Сушкевич, срібний призер Олімпійських ігор в Сіднеї Денис Селантьєв, представники спортивних товариств та інші почесні гості.

Нагадаємо, що Міжнародна виставка спортивних товарів та послуг GO!Sport-2012 триватиме до 18 листопада.

версія для друку