українська російська англійська
Співпраця МОНмолодьспорту та РЄ у сфері історичної освіти поглиблюється
16.11.2012 | 17:19
Прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

15 листопада 2012 року відбулася зустріч заступника Міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського з керівником програм з історичної освіти Ради Європи Тетяною Мінкіною-Мілко.

Борис Жебровський подякував за тривалу співпрацю з Радою Європи у сфері історичної  освіти, наголосивши при цьому, що додатковими стимулами для подальшої співпраці став Київський освітній Форум  та Київське комюніке.

Під час зустрічі обговорювалися результати проведення Першої міжнародної учнівської олімпіади з історії, що відбулася в Києві у вересні поточного року, створення віртуальної Малої академії наук Європи, підготовки Першого міжнародного турніру з прав людини та прав дитини, який відбудеться у квітні 2013 року в Одесі.

Заступник Міністра позитивно оцінив співпрацю у 2012 році. Серед іншого, обговорювалися результати проведення спільних з Радою Європи семінарів. Обидві сторони відзначили, що такі заходи сприяли  удосконаленню вивчення історії, зокрема, підготовці вчителя ХХІ століття, розвитку ефективних методів мотивації навчальної діяльності учнів, формуванню національної самосвідомості в полікультурному суспільстві тощо.

З метою подальшої реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2011-2014 роки під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо  проведення в нашій країні наступного року двох семінарів, тематика яких стосуватиметься розвитку партнерства у вивченні історії, зокрема, розвитку програм взаємодії школи з музеями, архівами, батьками та місцевою громадою.

 

версія для друку