українська російська англійська
В Україні можуть створити банк із залученням китайського капіталу
19.11.2012 | 11:48
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Члени Уряду разом з керівництвом Національного банку обговорили з китайськими інвесторами можливість створення в Україні банку із залученням китайського капіталу. У робочій зустрічі з української сторони взяли участь Міністр екології та природних ресурсів Едуард Ставицький, Голова Національного банку України Сергій Арбузов, Міністр фінансів Юрій Колобов, Міністр аграрної політики і продовольства Микола Присяжнюк, голова Державної служби геології та надр Олег Проскуряков та інші.

Під час зустрічі сторони обговорили можливість надходження інвестицій до банківської сфери України. Йшлося, зокрема, про створення в Україні банку із залученням капіталу китайських інвесторів та про розширення співпраці з китайськими банками.

Також було обговорено нові спільні інвестиційні проекти в галузі сільського господарства, видобутку корисних копалин і будівництва інфраструктурних об'єктів. Китайська сторона висловила зацікавленість співпраці у промисловій галузі, у сфері видобутку мінеральних ресурсів, у сільському господарстві, будівництві інфраструктурних об'єктів, а також у банківській системі.

 

 

версія для друку