українська російська англійська
Юрій Бойко: Україна реалізує чіткий план досягнення енергетичної незалежності
19.11.2012 | 11:54
Прес-служба Міністерства енергетики та вугільної промисловості

В Україні реалізується план розвитку енергетичного сектору, результатом якого повинно стати досягнення повної енергетичної незалежності. Про це Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу «Інтер».

«У нас є чіткий план, якого ми дотримуємося. Сьогодні ми бачимо у нас можливості самостійно досягти енергетичної незалежності», - сказав Міністр.

Він підкреслив, що основні пріоритети цього плану були визначені Президентом України Віктором Януковичем. Це, по-перше, збільшення власного видобутку енергоресурсів, по-друге – заміщення дорогого імпортного газу вітчизняним вугіллям, а також – диверсифікація джерел постачання природного газу в Україну.

«У січні цього року Президент зібрав нараду, на якій сказав: досить у когось щось просити, давайте зробимо нашу країну енергетично незалежною. Сьогодні ми цей план реалізуємо», - сказав Юрій Бойко.

Він зазначив, що сьогодні, майже через 9 місяців після наради у Президента України, є підстави говорити про позитивні наслідки реалізації усіх трьох основних напрямків плану.

 

версія для друку