українська російська англійська
Національний університет цивільного захисту отримав почесне звання "Лідер національної освіти"
19.11.2012 | 14:44
Прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій

15 листопада 2012 року в Києві, у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбулося урочисте відкриття Двадцять другої міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра-2012» та ХІ Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». Право відкрити представницький освітянський форум на сцені  «Українського дому» було надано творчим колективам Національному університету цивільного захисту України.

Сімдесят представників Національного університету цивільного захисту України, серед яких проректори вишу, керівники підрозділів, викладачі кафедр, творчі колективи, університетський духовий оркестр, курсанти та студенти,  представляли провідний вищий навчальний заклад МНС України на міжнародному рівні.

В урочистому відкритті виставок взяли участь заступник Міністра освіти і науки, молоді та спорту України Борис Жебровський, президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, Надзвичайні і Повноважені Посли в Україні: Ален Ремі (Французька Республіка), Вольф Дітріх Хайм (Австрійська Республіка), Трой Лулашник (Канада) та Генрик Літвін (Республіка Польща), а також освітяни, студенти та представники засобів масової інформації.

Після привітань почесних гостей відбулося урочисте нагородження переможців рейтингового виставкового конкурсу Двадцять другої міжнародної виставки «Освіта та кар’єра». Нагороди вищим навчальним закладам вручали  Борис Жебровський та Василь Кремень.

Національний університет цивільного захисту України отримав Гран-прі у номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді». За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти в Україні університет отримав  почесне звання «Лідер національної освіти». Крім того, творчі колективи  провідного вузу МНС отримали Подяку за високий організаційний та фаховий рівень виконавської майстерності, творчу активність, популяризацію розвитку естетичного виховання та активну співпрацю в проведенні  XXIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Освіта та кар’єра - 2012» та XI Міжнародної виставки закордонних навчальних закладів «Освіта за кордоном». За багаторічну інноваційну педагогічну діяльність з модернізації освіти України ректор НУЦЗУ, генерал-лейтенант служби цивільного захисту Володимир Садковий отримав Подяку від Міністра освіти і науки,  молоді та спорту України Дмитра Табачника та Президента Національної академії педагогічних наук України Василя Кременя.

версія для друку