українська російська англійська
Укртрансінспекція рекомендує додатково інструктувати водіїв з безпеки дорожнього руху
19.11.2012 | 16:33
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Укртрансінспекція наголошує на необхідності проводити додаткові інструктажі з безпеки дорожнього руху з водіями, під час яких особливу увагу слід звернути на дотримання правил проїзду перехресть, залізничних переїздів та правил експлуатації автотранспорту в складних погодно-дорожніх умовах. Про це йшлося під час круглих столів, конференцій та нарад з питань підвищення рівня безпеки дорожнього руху, які Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті провела у рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху в усіх областях України.

Також Укртрансінспекція й надалі посилено перевірятиме автоперевізників на дотримання автомобільного законодавства. Так, під час спільних нарад з ДАІ та автоперевізниками було вирішено прийняти невідкладні заходи щодо посилення контролю за дотриманням Положення про робочий час та час відпочинку водіїв транспортних засобів, проходження водіями передрейсових медоглядів та перевірок технічного стану транспортних засобів, наявності необхідних документів для перевезення, підготовку транспортного засобу до роботи в осінньо-зимовий період тощо.

Крім того, на постійному контролі перебуває питання перевезення організованих груп дітей. Наприклад, за результатами проведеної наради Управлінням Укртрансінспекції у Хмельницькій області з Управлінням освіти і науки та директорами навчальних закладів Хмельницького вирішено до переліку документів, необхідних для погодження виїзду школярів на екскурсії, включити Інформаційний лист щодо здійснення нерегулярних перевезень, на якому повинен стояти штамп Управління Укртрансінспекції у Хмельницькій області, реєстраційний номер Інформаційного листа та печатка ДАІ.

 

версія для друку