українська російська англійська
На Рівненщині для розробки торфородовищ виділено в оренду близько 400 га землі
20.11.2012 | 10:10
Рівненська ОДА

Цього року у Рівненській області для обслуговування та розробки торфородовищ виділено в оренду близько 400 гектарів землі. На сьогодні суб’єктам підприємницької діяльності відведено майже 700 гектарів земель для видобування торфу.

У 2012 році надано в оренду ТзОВ “Торф Ленд Україна” два наділи загальною площею 280 гектарів для видобування фрезерного торфу на дільниці торфородовища “Морочно 1” та “Морочно 2” на території Дубровицького району.

Також відведено земельну ділянку державному підприємству “Рівнеторф” площею 107,5 гектара для видобуванням торфу на території Костопільського району.

«Цьогоріч відбулося значне збільшення обсягів видобування торфу та виготовлення паливних матеріалів порівняно з минулими роками. Цьому сприяла злагоджена робота територіальних органів земельних ресурсів області, які у стислі терміни провели роботи щодо відведення земель для розробки корисних копалин», – розповіла начальник головного управління Держземагентства у області Світлана Богатирчук-Кривко.

У Рівненській області переважна більшість родовищ корисних копалин залягають у північних районах, частково на землях сільськогосподарського призначення. Вилучення і надання їх, згідно з чинним земельним законодавством, проводиться за рішенням Кабінету Міністрів України.

 

версія для друку