українська російська англійська
НАНУ додатково отримала 7,5 млн. грн. на розвиток та науково-дослідні роботи
20.11.2012 | 10:00
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Шляхом перерозподілу бюджетних коштів, передбачених на 2012 рік, Національна академія наук додатково отримала 7455,3 тис. грн. на виконання науково-дослідних робіт з пріоритетних напрямків науки і техніки, а також на терміновий ремонт будівель та інженерних мереж, благоустрою території наукових установ академії. Відповідне розпорядження «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній академії наук на 2012 рік» Уряд прийняв на своєму засіданні 19 листопада.

Згідно з урядовим рішенням, інститутам та установам НАНУ виділено кошти на забезпечення морських експедицій науково-дослідного судна «Професор Водяницький» НАН України, на забезпечення реконструкції та благоустрою парку – пам’ятки садово-паркового мистецтва загально-державного значення «Феофанія», а також  для проведення капітального ремонту лабораторного корпусу №1 та інженерних мереж Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України.

Крім того, для проведення невідкладних ремонтів кошти отримають Інститут теоретичної фізики ім. М. М. Боголюбова, Головна астрономічна обсерваторія НАН України, Національна бібліотека України ім. В. І. Вернадського, Видавничий дім «Академперіодика» НАН України. Науковим установам НАН України також буде виділено кошти для виконання науково-дослідних робіт з пріоритетних напрямів науки і техніки.

 

версія для друку