українська російська англійська
У Львівській ОДТРК відкрито ньюзрум і музей телебачення
20.11.2012 | 10:06
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

16 листопада до Дня працівників радіо, телебачення і зв'язку у Львівській ОДТРК урочисто відкрили нове приміщення для редакції служби новин телеканалу – ньюзрум. У заході взяли участь Голова Держкомтелерадіо України Олександр Курдінович та його заступник Дмитро Кравченко, голова Львівської ОДА Михайло Костюк, заступник голови облради Петро Колодій та міський голова Андрій Садовий.

Посадовці перерізали стрічку й першими оглянули приміщення, у якому відтепер працюватиме над випусками новин редакція інформації Львівського телебачення.

Також керівники Держкомтелерадіо, міста  та області привітали колектив телерадіокомпанії з професійним святом та вручили почесні грамоти, подяки й цінні подарунки. За словами Голови Держкомтелерадіо, державна ТРК динамічно розвивається, що виводить її роботу на якісно новий рівень.

«За останні півроку значно підвищилася якість телерадіопродукції. Також створюються гарні умови для роботи всього колективу», - наголосив Олександр Курдінович. Цю ж думку підтримав і міський голова Львова.

А голова Львівської ОДА Михайло Костюк у своєму вітальному слові зазначив, що мешканці Львівщини заслуговують на те, щоб новини були точними, об'єктивними та оперативними.

Цього ж дня відбулося і відкриття єдиного музею телебачення у Львові, ініціатором створення якого став генеральний директор ЛОДТРК Микола Шевчук. У музеї можна відстежити розвиток телевізійної техніки, а також дізнатися про історію львівської телестудії.

версія для друку