українська російська англійська
Уряд схвалив Концепцію Державної цільової програми розвитку аеропортів до 2023 року
20.11.2012 | 10:24
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Кабінет Міністрів на засіданні 19 листопада прийняв постанову «Про схвалення Концепції Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року».

Концепція спрямована на розвиток аеропортів, реконструкцію та розбудову аеропортової інфраструктури. Це в свою чергу приведе до задоволення потреб національної економіки і населення у авіаційних перевезеннях та до підвищення конкурентоспроможності авіаційної галузі.

Реалізація документа дозволить покращити технічний рівень аеропортів, забезпечити їх засобами посадки та аеродромним обладнанням, авіаційною наземною технікою, засобами обслуговування пасажирів, багажу та вантажу тощо.

До програми наразі внесено аеропорти Сімферополя, Севастополя, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, а також окремі об’єкти в інших аеропортах.

Крім іншого, розробка Програми цільової програми розвитку аеропортів дозволить вирішити земельні питання та оновити інфраструктуру, що позитивно вплине на безпеку авіації та темпи розвитку авіаційної галузі в цілому.

Документ сприятиме розвитку міжнародного туризму в Україні, створенню додаткових робочих місць, збільшенню надходжень до державного та місцевого бюджетів, впровадженню державно-приватного партнерства в розбудові аеропортової мережі України, захисту інтересів держави з питань національної безпеки та оборони.

При цьому Міністерству інфраструктури разом із заінтересованими центральними органами влади доручено розробити і подати у тримісячний строк Уряду проект Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року.

 

 

версія для друку