українська російська англійська
З 8 грудня до 19 січня в центрі Києва діятиме Новорічно-різдвяне селище
20.11.2012 | 11:10
Київська МДА

Щоденно з 11:00 до 22:00 у період з 8 грудня 2012 року до 19 січня 2013 року на Майдані Незалежності та вул. Хрещатик від Бессарабської площі до вул. Архітектора Городецького працюватиме Новорічно-різдвяне селище.

Голова КМДА Олександр Попов підтримав ініціативу ТОВ «Холідей-Сервіс» щодо проведення новорічного заходу та підписав відповідне розпорядження з метою популяризації Києва як європейського туристичного центру.

Зазначимо, організаторами заходу виступили ТОВ «Холідей-Сервіс» та громадська організація «Подільська гільдія ремісників». 

У рамках Новорічно-різдвяного селища на вул. Хрещатик (площа біля Пасажу) буде розміщено пересувний атракціон «Київська Карусель», а також від Майдану Незалежності до Бессарабської площі курсуватиме «Потяг Святого Миколая». Потяг їздитиме Хрещатиком, у робочі дні – на тротуарній частині вулиці, у вихідні та святкові – на проїжджій частині. Захід супроводжуватиметься розважальною програмою. 

Крім того, терміном з 16 листопада 2012 року до 13 січня 2013 року на непарній стороні вул. Хрещатик вже традиційно діятиме III Благодійний різдвяний ярмарок Української православної церкви «Від Миколая до Різдва». Так, у центрі міста від вул. Архітектора Городецького до вул. Прорізної буде розміщено 25 будиночків різдвяного ярмарку. 

Слід зауважити, що встановлення тимчасових споруд та інших елементів інфраструктури в місці проведення Новорічно-різдвяного селища відбуватиметься з 1 до 7 грудня 2012 року, а демонтаж відповідних об’єктів упродовж 21-23 січня 2013 року.

Головне управління комунального господарства подбає про встановлення необхідної кількості туалетних модулів та разом з Печерською і Шевченківською райдержадміністраціями забезпечать встановлення додаткових урн і контейнерів для збору відходів і їхнє вивезення.

Під час дії Новорічно-різдвяного селища буде організовано чергування машин швидкої медичної допомоги та працюватиме Комунальна аварійно-рятувальна служба «Київська служба порятунку».

Охорону громадського порядку під час дії заходу забезпечуватиме ГУ МВС України в місті Києві.

версія для друку