українська російська англійська
Микола Азаров доручив розробити реалістичну програму збереження людських життів на дорогах
20.11.2012 | 10:44
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр Микола Азаров доручив розробити реалістичну програму збереження людських життів на дорогах, зниження смертності в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Відповідне завдання Глава Уряду поставив 19 листопада 2012 року на засіданні Кабінету Міністрів Міністерству інфраструктури спільно з Міністерством внутрішніх справ.

На засіданні Уряду зазначалося, що Державна служба статистики зафіксувала приріст населення України за рахунок зниження смертності. Водночас значне занепокоєння викликає зростання кількості загиблих в дорожньо-транспортних пригодах. Так, якщо за 10 місяців 2012 року в дорожньо-транспортних пригодах загинуло 4104 особи, травмовано 31056, тоді як в 2011 р. за цей же час загинуло 3838 ( травмовано 30833).

Глава Уряду доручив знайти реальні важелі впливу на ситуацію, розробити механізми контролю за ситуаціями на дорогах, які б сприяли зниженню рівня аварійності, а відповідно – допомогли зберегти людські життя.

Окрім цього, Микола Азаров доручив Міністерству охорони здоров’я продовжувати заходи щодо подальшого зниження смертності серед населення від серцево-судинних захворювань. Зокрема, найближчим часом Глава Уряду відвідає Національний інститут судинної хірургії ім. М.М. Амосова, де ознайомиться з роботою нового сучасного обладнання, за допомогою якого проводяться складні хірургічні кардіологічні операції.

 

версія для друку