українська російська англійська
У 2012 році реалізація худоби та птиці у живій вазі зросла на 2,2%
20.11.2012 | 11:05
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

На сьогодні в Україні закріпилася стійка тенденція збільшення поголів'я худоби та птиці, а також росту їх продуктивності. Так, за 10 місяців 2012 року поголів’я ВРХ збільшилося майже на 53  тисячі голів, а свиней – на 123,7 тисячі голів порівняно з минулим роком. У свою чергу реалізація худоби та птиці у живій вазі збільшилася на 2,2%. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

«Приємно наголосити, що на сьогодні в Україні ми можемо відзначити позитивні результати в галузі тваринництва. І це стосується не лише призупинення спаду поголів’я ВРХ, а й зростання інших не менш важливих показників галузі. Так, за 10 місяців 2012 року поголів’я ВРХ збільшилося майже на  53 тисячі голів, а свиней – на 123,7 тисячі голів порівняно з минулим роком. Паралельно з цим на 2,2%, тобто 52,6 тисячі тонн, зросла реалізація худоби та птиці у живій вазі», − зазначив Микола Присяжнюк.

Очільник відомства наголосив, що значна роль у цьому належить  програмі виплати дотацій селянам за збереження та утримання ними молодняку ВРХ. 

Міністр поінформував, що станом на 1 листопада в усіх категоріях господарств  нараховується близько 5 мільйонів голів ВРХ та понад 8 мільйонів голів свиней. Загалом за 10 місяців 2012 року сільгоспвиробники реалізували на забій 2,4 мільйона тонн худоби та птиці в живій вазі.

версія для друку