українська російська англійська
На Одещині у двох районах модернізовано системи водопостачання
20.11.2012 | 12:10
Одеська ОДА

За дорученням голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука робоча група здійснила перевірку стану житлово-комунального господарства у Ренійському та Котовському районах. До складу робочої групи увійшли фахівці головного управління розвитку інфраструктури та енергозабезпечення облдержадміністрації, управління освіти і науки облдержадміністрації, управління охорони здоров'я облдержадміністрації, Одеського головного фінансового управління та представники Державної інспекції з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної та теплової енергії в Одеській області, інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Одеській області. Про це повідомила начальник відділу діловодства та контролю обласної державної адміністрації Людмила Майгер.

Так, у Ренійському районі придбано та встановлено сучасні котли на газі з ККД вище 90%. Зокрема, 3 котли встановлено у ЗОШ №3 м. Рені  та 3 котли – у центральній районній лікарні м. Рені. У дошкільному навчальному закладі с. Долинське замінено два морально та технічно застарілі котли на сучасні.

У Котовському районі модернізовано системи теплопостачання ЗОШ с. Новоселівка, а саме: побудована нова газова котельня зі встановленням сучасних газовикористовуючих котлів. Для потреб опалення у ЗОШ села Нестоїта придбано і встановлено 3 сучасні твердопаливні котли та виділено 156,122 тис. грн. на капітальний ремонт димової труби та тепломережі.

Всі об’єкти, які були проінспектовано, повністю готові до опалювального сезону.

версія для друку